ZIRADOR – Meble tworzone z pasją
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem produkującą nowoczesne i ekskluzywne meble. Meble opatrzone logo Zirador dostępne są na polskim rynku od 2008 roku, natomiast doświadczenie w tworzeniu mebli czerpiemy również z bogatej historii naszych przodków, o których pierwsze formalne zapiski pojawiają się w 1938 r.

stolarz kalwaria

Naszym celem jest kreowanie mebli zgodnych z aktualnymi trendami, tworzących ekskluzywny wizerunek i nowoczesny design. Nasz klient jest zazwyczaj współautorem mebli i ma bezpośredni wpływ na dobór kształtu, koloru oraz wymiaru projektowanych mebli.
Będąc zaangażowanym producentem rodzi się w nas odpowiedzialność za jakość materiałów potrzebnych do ich produkcji, dlatego też wykorzystujemy najlepsze dostępne na rynku europejskim materiały i technologie. Co też dzięki temu przez długie lata swojej działalności zyskaliśmy opinię producenta najwyższej jakości mebli na zamówienie.

Elementy mechaniczne mebli będące najnowszymi technologicznymi osiągnięciami, pochodzą od firmy BLUM.
Lakiery zapewniające trwałość oraz efektowność powierzchni, wykańczamy lakierami firmy ADLER, ICA.
Materiały z których tworzone są meble z jednej strony budują prestiż, a z drugiej komfort poczucia obcowania z materiałami naturalnymi i ekologicznymi. Meble wytwarzamy z drewna litego oraz fornirów naturalnych lub modyfikowanych.