Nasze produkty można znaleźć w najlepszych salonach z wyposażeniem wnętrz, gdzie swoje potrzeby estetyczne zaspokajają współcześni koneserzy prawdziwego designu.

Wyposażenie hoteli:

Hotele które chcą uniknąć sztampowych wnętrz zamawiają u nas całe pokoje, recepcje, hole, restauracje gwarantują sobie tym niepowtarzalność wyposażenia i indywidualny styl. Owocuje to zadowoleniem nie tylko siebie, ale co najważniejsze u gości hotelowych.

Biura:

Biurom oraz pomieszczeniom użyteczności publicznej zapewniamy dobrze zorganizowaną przestrzeń w nadal perfekcyjnym wykonaniu. Zapewniamy doradztwo nie tylko przy tworzeniu nowych wnętrz, ale też przy modernizacji istniejących pomieszczeń, znajdując nowe, często niewymagające finansowo rozwiązania.

Projektanci i architekci:

Zapraszamy do współpracy architektów i projektantów wnętrz, tworzących najbardziej skomplikowane projekty, których realizacja przyniesie obustronną satysfakcję, po prostu kochamy trudne wyzwania. Rozwiązywanie trudnych zadań jest dla nas zawodową przygodą i dodatkowo sposobem na rozwijanie technologicznych możliwości. Wykorzystane i wypracowane doświadczenie oraz wiedza technologiczna sprawia, że możemy się pochwalić naprawdę ciekawymi owocami pracy.